Kontaktní formulář

POPTAT SLUŽBU
Rosta.cz > Reklamní služby > Reklama na auto Brno - dejte o sobě vědět

Reklama na auto Brno - dejte o sobě vědět

Reklama na auto - Návrhy a realizace - Druhy reklamy - Osobní i nákladní auta

Chcete být vidět na cestách? Pak si nechte vyrobit reklamní polepy na auto, potisky autoplachet nebo reklamní magnetické tabule. Reklama na automobilech je často využívaný prostředek, který dokáže účinně oslovit velké množství lidí v rozsáhlé oblasti a patří mezi atraktivní formy exteriérových reklamních aplikací.

Reklama na auto (Brno) – za dobrou cenu!

Potřebujete vytvořit grafické návrhy polepu auta? Máte svoje vlastní návrhy a potřebujete je zrealizovat? Kontaktujte naše brněnské reklamní a grafické studio a obdržíte kreativní návrh reklamy na auto (Brno) včetně následné realizace.

Jaké druhy reklamy na auto dodáváme?

GFX | auto3.jpg
Reklamní samolepící fólie dodáváme v klasickém provedení řezané grafiky, ale také jako celoplošný tisk, který je vhodný pro fotorealistické návrhy kreativní grafiky. Cílem autoreklamy je vysoká životnost, a proto materiál folie a druh tisku pečlivě vybíráme s ohledem na umístění reklamy.

Reklama na osobní auto i nákladní vůz!

Reklama na autech není žádnou novinkou, ale pravda je, že kvalitní autoreklama je stále velmi atraktivní a velmi používaná. Velkoplošné reklamní aplikace, například potisky plachet nákladních aut jsou výborně viditelné už z velké vzdálenosti a jejich účinnost je potvrzena. Auto reklama nabízí široké možnosti, stačí si jen vybrat.

Navrhujeme a realizujeme nejen reklamní polepy pro automobily nebo potisk plachet. Velkoplošná reklama má i další využití - billboardy, cedule, směrovky apod.

KONTAKT

ROSTA s.r.o.
Staňkova 41, 612 00 Brno
tel.: +420 602 526 775
e-mail: rosta@rosta.cz
www.rosta.cz

AKCE

sleva

reklamní


předměty

Obchodní rejstřík

Výpis z obchodního rejstříku společnosti ROSTA s.r.o. zde.