Kontaktní formulář

POPTAT SLUŽBU
Rosta.cz > O firmě

O firmě

Reklamní agentura ROSTA s.r.o. byla založena v roce 1994 s cílem poskytovat kompletní reklamní servis. Služby klientům poskytujeme takzvaně na klíč, od prvotních grafických návrhů až po konečnou realizaci zakázky např. tiskem.

Máme vlastní špičkové vybavení v oblasti výpočetní techniky a softwaru. Za dobu existence firmy jsme si vybudovali velice rozsáhlou síť dodavatelů, kteří nám jsou schopni zajistit tu nejlepší kvalitu poskytovaných služeb.

Díky tomu, že například v oblasti signmakingu jsme i přímými výrobci reklamy, můžeme našim klientům nabídnout velice výhodné ceny a velmi krátké dodací termíny. Díky dlouhodobému působení na našem trhu jsme vybudovali pevnou pozici a stali se spolehlivým a kvalitním partnerem.

Mimo vlastních grafiků spolupracujeme na návrzích i se špičkovými grafiky externími a proto jsme schopni přicházet se stále novými a neotřelými řešeními.

Dlouhodobá spolupráce s klientem nám umožňuje vytvoření a zavedení jednotného vizuálního stylu reklamy. Individuálním a pružným přístupem ke klientovi se snažíme vyjít vstříc jeho aktuálním potřebám.


Nerozlišujeme malé a velké klienty. Kvalita služeb musí být vždy na té nejvyšší úrovni. Vždyť z malých se stávají velcí a naopak.
KONTAKT

ROSTA s.r.o.
Staňkova 41, 612 00 Brno
tel.: +420 602 526 775
e-mail: rosta@rosta.cz
www.rosta.cz

AKCE

sleva

reklamní


předměty

Obchodní rejstřík

Výpis z obchodního rejstříku společnosti ROSTA s.r.o. zde.