Kontaktní formulář

POPTAT SLUŽBU
Rosta.cz > Reklamní služby > Polepy aut Brno - Reklama na automobil

Polepy aut Brno - Reklama na automobil

Polepy aut Brno - Návrhy a realizace - Reklama - Výhody

Potřebujete se účinně zviditelnit? Chcete šířit povědomí o Vaší firmě nejen po celém Brně, ale v rámci celé ČR? Pak si nechte polepit Váš automobil reklamou. Vytváříme grafické návrhy a polepy aut, které nikdo nepřehlédne! Nabízíme návrhy, vizualizace a realizace signmakingu, polepy aut, ale i výloh, miniboardů apod. Jsme přímí výrobci a dodavatelé signmakingu jak v oblasti tištěné grafiky, tak řezané grafiky a proto Vám můžeme nabídnout kvalitní polepy aut za nízké ceny.

Signmaking a reklama – tyto výrazy k sobě nerozlučně patří. Obraťte se na naši reklamní agenturu, nabídneme Vám grafický návrh a po jeho odsouhlasení a vyrobení reklamy ji ihned aplikujeme:


GFX | auto1.jpg Naše brněnské reklamní studio Vás v oblasti signmaking nenechá na holičkách. Můžete si objednat polepy automobilů jako kompletní službu, nebo pro Vás polep zpracujeme pouze graficky.

Reklama ze samolepicích fólií

Brno je město s velkou hustotou obyvatel a naše zkušenosti ukazují, že nápaditý polep automobilů je velmi účinná forma reklamy. Váš automobil může být polepen jak pouze plotrovaným textem, tak i tisknutým motivem na všech jeho částech (celopolep). Výhodou polepů aut je využití jejich plochy a působení v široké oblasti.

 

 

Výhody polepů aut

Polepy na všechny Vaše firemní auta = snadná a účinná mobilní reklamní plocha.

KONTAKT

ROSTA s.r.o.
Staňkova 41, 612 00 Brno
tel.: +420 602 526 775
e-mail: rosta@rosta.cz
www.rosta.cz

AKCE

sleva

reklamní


předměty

Obchodní rejstřík

Výpis z obchodního rejstříku společnosti ROSTA s.r.o. zde.